Plné Tělo, Detoxikaci a Řízení Hmotnosti

Kontrola Hmotnosti

Kontrola Hmotnosti

V zájmu snížení přebytečný tuk, a snížit a spravovat své hmotnosti, mnoho odborníci doporučují použití mnohostranný program. Program, jako je tento, by byl složen z mírné čištění těla nebo detoxikace, zůstat dobře hydratované, účastní se těší fyzické aktivity nebo cvičení a udržování správné výživy.

Očista těla a Spalování Tuků

Očista těla vám pomůže vaše tělo zbavit toxinů a může pomoci zmírnit mnoho příznaků, které mohou být zažívá v reakci na nevyvážený příjem živin, nadměrný příjem tuku, přejídání, a vystavení toxinů v našem každodenním prostředí. Tyto příznaky zahrnují nadměrné hmotnosti, opakující se bolesti hlavy, únava, poruchy trávení, plyn nebo nadýmání, chronická zácpa, syndrom dráždivého střeva, kožní problémy a vyrážky, vyčnívající břicho, hemeroidy, silné chutě, a dokonce i podrážděnost a změny nálad.

Většina rychlých diet opravy, podporovat pleťové vody, prášky, a prášky, které slibují rychlé hubnutí. Toho je dosaženo díky použití složek, které jsou nejen nezdravé, ale potenciálně nebezpečné, jako je efedrin, ma huang, a kofein. Nicméně váha, která je ztracena je především voda. Ve většině případů, svalové hmoty je ztracena, a ne tuku. Tuk je příliš pevně vázána v tkáních těla, v kombinaci s toxiny a další chemikálie a není uvolněna těchto sloučenin.

Efedrin je nosní dekongestant, který pochází z Čínské rostliny ephedra nebo ma huang, který byl používán bylinkáře po staletí. Nicméně dávkování efedrin v mnoha populárních hmotnosti ztracené produkty daleko vyšší než dávky pro odlehčení nosní a obvykle trvá delší dobu. Efedrin je stimulant a USA Food and Drug Administration (FDA) zdokumentovala více než 800 zpráv o nemoci a zranění související s efedrin příjem včetně závratě, nespavost, záchvaty, bušení srdce, mrtvice, srdeční zástava, a intracerebrální krvácení. Kofein, nebo zdrojů těchto látek (např. semena guarany, kolové matice) je nalézt v mnoha doplňky hubnutí. Kofein způsobuje diuréza nebo zvýšené vylučování moči. Sám o sobě, kofein může způsobit neklid, třes, nebo nespavost. Ti, kteří se kofeinu a efedrinu spolu mohou zažít změněné kardiovaskulární reakce a zvýšení krevního tlaku, zejména během cvičení.

Různé tělesné čistící postupy byly doporučeny jako alternativa k zažívání produkty obsahují nebezpečné složky popsané výše. Nicméně extrémní formy čištění, jako jsou střevní výplachy pomocí obrovské množství vody, bylinné klystýry, nebo dokonce ředí kávu vypláchnout střeva jsou považovány za příliš drsné, nebo dokonce nést riziko infekce či perforace. Jemný čistící, tělo na druhé straně, může být provedeno tím, požitím výrobků, které obsahují specificky prolínají živiny a bezpečný a přírodní doplňky stravy, které přispívají nejen k uvolnění toxických látek z tkání těla, ale rozplyne tuku v bezpečné a efektivní tempo.

CvičeníCvičení a Správná Hydratace

Spolu s použitím bezpečný tělo čisticí produkty, pocení, jak to dopadá, je jedním z nejlepších způsobů, jak detoxikovat a zhubnout. Cvičení stimuluje pocení a ředí a odstraňuje toxiny přes kůži. Nicméně je důležité, aby zůstali hydratované správně během cvičení, aby se zabránilo produkci a koncentraci přírodních toxinů.

Správná Výživa a Strava

Snižování nezdravé jídlo dlouhodobém horizontu, je jeden z nejbezpečnějších prostředků minimalizovat toxické zatížení a snížení hmotnosti. To zahrnuje vyhnout tabáku a nadměrná konzumace alkoholu, kofeinu, nasycených tuků, s vysokým obsahem tuku mléčné výrobky a rafinované cukry. Také je důležité zvýšit příjem vlákniny se obilí, ovoce a zeleninu s cílem podpořit více pravidelné vylučování. Vnitřní očista může být také usnadněno půst na krátkou dobu, pokud tento přístup má souhlas svého lékaře. Během rychlé, pevné potraviny jsou opuštěné na jeden až tři dny nebo více ve prospěch ovocné šťávy, bylinné čaje a zeleninový vývar. Isagenix International nabízí mnoho produktů, které poskytují nejen potřebné vlákniny a živin během pevné jídlo rychle, ale také podporuje funkci tlustého střeva a užitečné střevní bakterie. http://treadmillcviceni.info/

Vyvážený Přístup k hubnutí

Během hubnutí, je důležité, aby vyčistit „toxické emoce“ stejně. To může zahrnovat použití hluboké dechová cvičení nebo jóga, dostat věci z vašeho hrudníku, které vás obtěžují, užívat si přátele, rodinu a sociální kontakty, a snažil se, aby se rozptylovat negativní myšlenky. To spolu s dalšími postupy popsané výše by vám měla umožnit přístup k hubnutí prostřednictvím vysoce pozitivní a vyvážený přístup.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *